Kiwi standing on oval

+421 948 900 801 / Ul. L. Svobodu 11, Malinovo 90045 / dnes sa neordinuje

Header logo

Ambulancia

Naša spoločnosť Detská ambulancia Malina s.r.o. vznikla v januári 2019. Povolenie na prevádzku súkromnej ambulancie po splnení podmienok vydal Bratislavský samosprávny kraj. Poskytujeme liečebno-preventívnu a poradenskú starostlivosť i nadštandardné služby pre deti od narodenia do 18 rokov a 364 dní. Preventívne prehliadky uskutočňujeme podľa odporúčaní MZ SR, a vyšetrovacie-liečebné postupy volíme podľa najnovších vedecko-výskumných odporúčaní slovenských aj medzinárodných štúdií a kliník. Očkovania realizujeme podľa platného očkovacieho kalendára. Zabezpečujeme povinné základné aj voliteľné doplnkové očkovania.

Sme súkromná ambulancia, ale zmluvy máme uzavreté so všetkými poisťovňami - Všeobecná zdravotná poisťovňa (25), Dôvera (24), Union (27). Základná zdravotná starostlivosť v rámci zdravotného poistenia je bezplatná. Poskytujeme zdravotnú starostlivosť aj nezazmluvneným pacientom resp. cudzincom za priamu platbu. Cenník výkonov, ktoré nie sú hradené zo zdravotného poistenia si môžete pozrieť tu.

Vybavenie ambulancie uľahčuje, urýchľuje a skvalitňuje liečebno-preventívnu starostlivosť. Spĺňa kritériá MZ SR na základné vybavenie detskej ambulancie a zahŕňa okrem iného aj CRP prístroj, otoskop, pulzný oxymeter, močový analyzátor, glukomer, inhalátor, biolampu, rýchly streptokokový test, multidrogový test, dojčenskú váhu, set na infúzne podanie liečiv, optotypy, test na farbocit, testy psychomotorického vývoja. Bezinfekčnosť prostredia sa snažíme dodržiavať používaním germicídnych žiaričov. Čas strávený v našej ambulancii a čakárni spríjemňuje detský kútik, časopisy, knižky.

Počas našej neprítomnosti zabezpečuje v akútnych prípadoch zdravotnú starostlivosť blízky pediater. O zástupe sa dozviete na našej podstránke aj na facebookovej stránke ambulancie. Spolupracujeme s odbornými lekármi, nemocnicami, laboratóriami a centrami pre špeciálnu diagnostiku a liečbu.